Oryginalność dotarła także do sfery polis ubezpieczeniowych. Lubimy się wyrózniać nawet w kwestii ubezpieczeń. Okazuje się, że ludzie potrafią zabezpieczyć przed niespodziewanymi szkodami bardzo dziwne rzeczy, a nawet części swojego ciała. W poniższym artykule znadziesz niecodzienne ubezpieczenia, ktore mają rzesze zwolenników.

Czy zdecydowałbyś się na któreś z nich?

Specyficzne pomysły na polisy

Polisy na życie i mieszkania nikogo nie dziwią i nie wzbudzają najmniejszego poruszenia. Uchodzą za potrzebne i praktyczne. Jednakże człowiek nie poprzestał tylko na nich. Z biegiem czasu zaczeliśmy wpadać na niebalnalne pomysły, które potrafią zaskakiwać agentów ubezpieczeniowych! Zdarzają się one przeważnie osobom majętnym.

Jednym z najdzwniejszych pomysłów na zaciągnięcie specjalnego ubezpieczenia od szkód jest ubezpieczenie wąsów. Tę zacną część urody postanowił chronić przed wypadkami losowymi pewien pan z Australii. Tuż za nim na drugim miejscu mozna ustawić w kolejce ubezpieczenie, jakie dotyczyło środkowego palca i biustu. Szukając dziwnych polis można natknąć się też na ubezpieczenie dotyczące nóg, które mają zarówno gwazdy sportu, jak i estrady.

Często piosenkarze decydują się także na pobranie polisy, która obejmie ich cenny głos będący narzędziem codziennej pracy. Bardzo specyficzne wydaje się być zabezpieczenie, jakie wybrali mieszkańcy Ameryki wierzący w istnienie ufo. Ponieważ to od inwazji i porwania przez kosmitów postanowili chronić siebie i swoje rodziny poprzez wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia. Bez ochrony nie pozostają pupile ludzi, czyli zwierzaki.

Istnieje ubezpieczenie przeznaczone dla kotów oraz psów. Można je znaleźć także w Polsce! Pozostaje zagadkowe pytanie, co jeszcze człowiek postanowi ubezpieczyć, by czuć się bezpieczniej na ziemi.

www.animachina.pl