Jeżeli jesteśmy na etapie wybierania wieszaków do naszego domu, to z pewnością już wiemy, że jest ich sporo, mogą się mniej lub bardziej między sobą różnić, a co się z tym wiąże ostateczny wybór wcale nie musi być tak prosty, jak nam się pierwotnie wydawało. Dlatego właśnie warto rozważyć plusy i minusy wszystkich propozycji, tak abyśmy mieli pewność, że faktycznie podjęliśmy odpowiednią decyzję i że będziemy z niej zadowoleni nawet po upływie pewnego czasu. Na początek powinniśmy rozważyć, czy lepiej sprawdzi się u nas wieszak wiszący czy jednak stojący.

Co daje nam wieszak stojący?

Jeżeli zastanawiamy się nad zakupieniem wieszaka stojącego, to musimy wiedzieć, że będą nam one oferowane w różnej wielkości, wysokości, z różną ilością haczyków, na których możemy powiesić kurtki. Do tego mogą być wykonane z drewna albo z metalu, mogą mieć mniejszą i większą grubość, a to oznacza, że w razie ewentualnego zakupu naprawdę wszystko musimy wziąć pod uwagę. Jednym z ich plusów jest to, że takie wieszaki stojące możemy w dowolnym momencie przestawić. To oznacza, że możemy dzięki nim co jakiś czas zmieniać aranżację danego pomieszczenia.

Ale jednocześnie może się okazać, że będą one mało stabilne i niewiele będzie trzeba, aby je przewrócić, co może być szczególnie niebezpieczne jeśli będziemy mieli małe dzieci.

Czemu lepiej wiszące?

Jeśli już poznaliśmy wieszaki stojące, to warto się zastanowić nad tymi wiszącymi na ścianie. Plusem ich jest to, że nie zabierają zbyt wiele miejsca. Owszem zajmują przestrzeń na ścianie, ale jednocześnie nie musimy się obawiać, że się o nie potkniemy, że będą nam zastawiały drogę, gdy będziemy chcieli przejść z czymś większym. Poza tym, takie wieszaki na ścianę są bardzo wytrzymałe i nie musimy się martwić tym, że spadną, nie musimy się martwić, że nasze dzieci podczas zabawy na nie wpadną, przewracając je i robiąc sobie krzywdę. Poza tym, takie wieszaki ubraniowe na ścianę proponowane są w różnej formie, wielkości i ilości, a więc wszystko będziemy mogli dobrać do naszych indywidualnych potrzeb, ale także w taki sposób je dopasować, aby naprawdę świetnie komponowały się z wystrojem i charakterem całego domu. Jeśli zdecydujemy się na wieszaki wiszące na ścianie, to możemy być pewni, że będą świetną ozdobą danego pomieszczenia, zmieści się na nich sporo kurtek, a jednocześnie nie będą nam zabierały przestrzeni.

No i będą stabilne, dzięki czemu spokojnie będziemy mogli z nich korzystać przez długie lata, co sprawi, że będziemy z nich naprawdę bardzo zadowoleni.

www.wykladziny.pl/