Herbatek u nas dostatek

Wchodząc do pierwszej z brzegu zielarni w nozdrza rzuca nam się aromat dziesiątek ziół, które wymieszane tworzą intrygującą orkiestrę zapachów. Nie jest to przypadek, ponieważ na polskim rynku mamy bardzo wiele ziołowych herbatek, za którymi stoją bardzo różni producenci – mniejsi i więksi. Pionierem w tym zakresie było przedsiębiorstwo Herbapol, które podzieliło się na kilka lokalnych oddziałów. Właśnie ta marka przez wiele lat była czołowym producentem naparów, które kupowały nasze mamy oraz babcie.
Przeczytaj również: Przepisy, które mogą nas inspirować
Dziś zakres konkurencji w tym segmencie rynku jest znacznie większy i tak naprawdę możemy wybierać spośród setek różnych wyrobów. Tak duża ilość ziołowych produktów od rodzimych producentów wynika z dwóch czynników. Po pierwsze z dużego zainteresowania ziołolecznictwem, które ma nad Wisłą bogatą tradycję sięgającą setek lat. Po drugie z łatwej dostępności ziół świetnej jakości, których rośnie u nas bardzo dużo i które są zbierane każdego roku.
Przeczytaj również: Kasze, warzywa strączkowe, zapomniane składniki
Dzięki temu nigdy nie ma u nas problemu z nabyciem świeżego suszu dobrej jakości.
Przeczytaj również: Wyobraźnia na talerzu
Polecane artykuły

Czy emerytura obywatelska jest sprawiedliwa?
Reprezentanci austriackiej szkoły ekonomii proponują w zamian za obecny system emerytalny, uproszczony jej model do minimum, czyli tzw.Przeczytaj również: Przedsiębiorca na emigracji internetowa hurtownia zabawek z zabawkami emeryturę obywatelską.Przeczytaj również: Czy warto emigrować? Spora czę

Czy warto myśleć o emeryturze?
Coraz częściej wśród młodych osób możemy usłyszeć o tym, iż martwią się oni o emeryturę. Szokować może to wiele osób, których zdaniem problem emerytury, wysokości jej świadczenia, dotyczy wyłącznie ludzi w podeszłym wieku. Założenie to jest błędne, gdyż w obliczu licznych kryzysów gospodarczych i